Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Arjen Ockers
Arjen Ockers
Vestigingsmanager

arjen.ockers@louwman.nl
088 - 52 50 746

Jeroen Peters
Jeroen Peters
Verkoopadviseur

jeroen.peters@louwman.nl
088 - 52 50 742

Jeffrey van Turnhout
Jeffrey van Turnhout
Verkoopadviseur

jeffrey.vanturnhout@louwman.nl
088 - 52 50 747

Jeffrey Hes
Jeffrey Hes
Verkoopadviseur

jeffrey.hes@louwman.nl
088 - 52 50 744

Loek van Oosten
Loek van Oosten
Verkoopadviseur

loek.vanoosten@louwman.nl
088 - 52 50 743

Yvonne Schilleman
Yvonne Schilleman
Werkplaatsreceptionist

yvonne.schilleman@louwman.nl
088 - 52 50 735

Richard Groenendijk
Richard Groenendijk
Werkplaatsreceptionist

richard.groenendijk@louwman.nl
088 - 52 50 734

Carla Schepens
Carla Schepens
Host / verkoopadministratie

carla.schepens@louwman.nl

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.