Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Arjen Ockers
Arjen Ockers
Vestigingsmanager

arjen.ockers@louwman.nl
088 - 52 50 746

Richard Groenendijk
Richard Groenendijk
Werkplaatsreceptionist

richard.groenendijk@louwman.nl
088 - 52 50 734

Jeroen Peters
Jeroen Peters
Verkoopadviseur

jeroen.peters@louwman.nl
088 - 52 50 742

Jeffrey Hes
Jeffrey Hes
Verkoopadviseur

jeffrey.hes@louwman.nl
088 - 52 50 744

Kevin van Hulst
Verkoopadviseur

kevin.vanhulst@louwman.nl

088- 525 50 737

Loek van Oosten
Loek van Oosten
Verkoopadviseur

loek.vanoosten@louwman.nl
088 - 52 50 743

Wouter Henderiks
Wouter Henderiks
Verkoopadviseur

wouter.hendriks@louwman.nl

088 - 52 50 767

Yvonne Schilleman
Yvonne Schilleman
Werkplaatsreceptionist

yvonne.schilleman@louwman.nl
088 - 52 50 735

Carin van Rijswijk
Werkplaatsreceptionist

088 - 52 50 750

Hein de Leeuw
Hein de Leeuw
Werkplaatsreceptionist

hein.deleeuw@louwman.nl

088 - 52 50 762

Marcia van de Pas
Werkplaatsreceptionist

marcia.vanderpas@louwman.nl

088 - 52 50 750

Erik Schepers
Servicemanager

erik.schepers@louwman.nl

088 - 52 50 737

Henrie van Esch
Chef werkplaats

henrie.vanesch@louwman.nl

088 - 52 50 752

Lion Maas
Chef magazijn

lion.maas@louwman.nl

088 52 50 738

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.